Dane firmy

Pudełka na żetony


Warfactory Marek Laskowski


Brukselska 17, 03-973 Warszawa

Tel:

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Krótki opis firmy Pudełka na żetony

Data dodania firmy: 2023-10-30

Oferta sklepu internetowego działającego na geekmod.pl może zainteresować osoby, które uwielbiają grać w planszówki. W asortymencie znajdą organizery przydatne podczas rozgrywek. Dzięki nim każdy gracz może z łatwością zachować porządek na stanowisku. Na uwagę zasługują pudełka na żetony. Są one uniwersalne - pasują do każdej planszówki, która zawiera elementy takie jak np. drewniane budynki, pionki, karty itp.

Do oferty należy 6-komorowy pojemnik. Jest dostępny w kilku kolorach. Po zakończonej rozgrywce można do niego włożyć żetony. Dzięki niemu łatwo zachować porządek w elementach, z których składa się gra i tym samym szybko rozdać je graczom, gdy będą chcieli ponownie zagrać.

Każdy klient sklepu internetowego ma możliwość skorzystania z darmowej dostawy towaru. Wystarczy, że złoży zamówienie za określoną kwotę. Produkty wysyłane są w ciągu 24 godzin (pod warunkiem, że są obecne w magazynie). W starannie posegregowanej ofercie dostępne są również podajniki na karty i skrzynie kolekcjonerskie.

Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Inne firmy z tego samego województwa

Geoscanners Polska - TMT Projekt sp. z o. o.


Al. Solidarności 115, Warszawa

Studio Wiraszka Film i Fotografia


Zagumienna 38, Ciechanów

Greener Pharma Arkadiusz Stachowicz


Grzybowska 87, Warszawa