Dane firmy

Aplikacja do zarządzania sprzedażą


THINK Sp. z o.o.


Rubież 46, 61-612 Poznań

Tel: +48 61 62 26 949

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Krótki opis firmy Aplikacja do zarządzania sprzedażą

Data dodania firmy: 2017-12-19

Zarządzanie sprzedażą w bardzo dużych firmach to niełatwe zadanie, które wymaga nie tylko kadry doświadczonych pracowników, ale i nowoczesnych systemów informatycznych. W przypadku systemów ciekawe rozwiązania zawsze może zaproponować firma Think, która swoje systemy dopasowuje do aktualnych potrzeb rynkowych, umożliwia szeroką ich konfigurację, a do tego gwarantuje konkurencyjne ceny.

Strona internetowa think.pl to najlepsze miejsce do zapoznania się z szeroką ofertą i wyboru rozwiązania najlepszego dla swojej firmy. Profesjonalna aplikacja do zarządzania sprzedażą to szereg specjalistycznych narzędzi, które zwiększają efektywność sprzedaży i czynią ją bardziej przejrzystą. Aplikacje znajdują swoje zastosowanie w wielu firmach, ich możliwości zawsze są ogromne, a nauka ich obsługi z pewnością nikomu nie zajmie dużo czasu.

Dnia 2018-07-12 11:29:14 testithor napisał:
Miałem okazję sprawdzić, jak funkcjonuje ta aplikacja do zarządzania sprzedażą i sądzę, że to rozwiązanie pozwala zoptymalizować ten proces. Do tego jej obsługa jest bardzo intuicyjna i jej opanowanie nie zajmuje sporo czasu.
Ocena: 3

Inne firmy z tego samego województwa

NAWROCKI GROUP Sp. z o.o.


Czarnkowska 7, Poznań

Studio Brzoza


Kordeckiego 54, Poznań