Dane firmy

https://pozamykaj.pl/ | Zamki elektroniczne do drzwi


Pozamykaj.pl


Grunwaldzka 69, 64-100 Leszno

Tel: 518 688 356

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Krótki opis firmy https://pozamykaj.pl/ | Zamki elektroniczne do drzwi

Data dodania firmy: 2018-03-13

W ostatnim czasie bardzo modne stały się różnego typu systemy i zamki elektroniczne do drzwi. Takie rozwiązania można spotkać już nie tylko w obiektach przemysłowych, czy w obiektach handlowo-usługowych, ale coraz częściej spotyka się takie rozwiązania w nowym budownictwie mieszkaniowym, gdzie bloki są z reguły ogrodzone i każdy domownik ma swój klucz do furtki wejściowej, a także do drzwi wejściowych w bloku i do mieszkania.

Takie zamki elektroniczne do drzwi można zamówić przez Internet. Gdzie? Na stronie pozamykaj.pl, wiele osób pierwszy raz odwiedzający sklep, zastanawia się, jakie są koszty dostawy. Dużo zależy od tego, jaki system zamknięcia wybierzemy, a jeśli chcesz zapoznać się z kosztami dostawy, to możesz to zrobić na polecanej stronie. Warto jednak wiedzieć, że przy zakupach powyżej 500 złotych, przesyłka zmówionych towarów jest darmowa.

Dnia 2018-03-15 15:50:08 peerr napisał:
Zamki elektroniczne do drzwi stanowią innowacyjne rozwiązanie, które poziom bezpieczeństwa na obiekcie. Myślę, że to dobrze, że istnieje możliwość zamówienia tego cudu technki przez internet. :)
Ocena: 4

Inne firmy z tego samego województwa

NAWROCKI GROUP Sp. z o.o.


Czarnkowska 7, Poznań

Studio Brzoza


Kordeckiego 54, Poznań