Dane firmy

Sweet Paste - Masy cukrowe


Sweet Paste


Słoneczna 30, 61-160 Daszewice

Tel: 509 780 536

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Krótki opis firmy Sweet Paste - Masy cukrowe

Data dodania firmy: 2018-01-12

Wysokiej jakości masy cukrowe są barwione naturalnymi barwnikami, dzięki czemu osoby tworzące torty nie muszą martwić się o reakcje alergiczne konsumentów. Jeśli nie chcą Państwo spędzać długiego czasu na formowaniu prawidłowej konsystencji masy lukrowej plastycznej, to zapraszamy do sprawdzenia oferty Sweet Paste. Firma sprzedaje dobre masy cukrowe produkowane w Europie. Każda z nich spełnia restrykcyjne normy, dzięki czemu korzystają z niej cukiernie oraz osoby prywatne i prowadzące małe firmy piekące niezwykłe torty na każdą okazję.

Nie muszą Państwo szukać w swoim mieście dostawcy mas plastycznych na torty- wystarczy rejestracja na stronie internetowej, aby nabyć tanie, bezpieczne, smaczne i nasycone kolorami masy do formowania. Zapraszamy do działu nowości oraz promocji, gdzie z pewnością każdy znajdzie odpowiednią masę cukrową na każdą kieszeń.

Dnia 2018-07-12 11:29:14 Marianna Ch. napisał:
Prowadzę niewielką pracownię curkierniczą i zwracam uwagę na to, żeby produkty z których powstają torty były najwyższej jakości. Np. masy cukrowe, dzięki którym powstają moje tortowe cudeńka, kupuję przez internet od dostawcy Sweet Paste.
Ocena: 3

Inne firmy z tego samego województwa

NAWROCKI GROUP Sp. z o.o.


Czarnkowska 7, Poznań

Studio Brzoza


Kordeckiego 54, Poznań