Dane firmy

Sklep wędkarski internetowy


Sklep wędkarski FishingWorld.pl


Blich 26a, 24-170 Kurów

Tel: 880597600

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Krótki opis firmy Sklep wędkarski internetowy

Data dodania firmy: 2018-10-23

Chętnie wybrałbyś się powędkować, ale niestety niektóre elementy Twojego sprzętu wędkarskiego są już mocno nadszarpnięte, a Ty nie masz czasu biegać w tygodniu po sklepach, aby znaleźć to, co jest Ci niezbędne? To już nie problem, gdyż na stronie fishingworld.pl znajdziesz sklep wędkarski internetowy, który w ciągu 7 dni roboczych od daty zamówienia prześlę Ci do domu wszystko, cokolwiek zamówisz.

Jeśli potrzebujesz wędki castingowej, gruntowej, spławikowej czy jakiejkolwiek innej takich marek, jak cenione na całym świecie Dragon czy Spro, albo potrzebny Ci jest lekki i wytrzymały kołowrotek, wszystko dostaniesz tutaj. Możesz mieć problem, żeby podjąć decyzję, który ze sprzętu wybrać, gdyż asortyment sklepu jest bardzo bogaty. Dzięki temu, że jest to sklep internetowy, także i ceny są tutaj o wiele niższe, niż w sklepach stacjonarnych. W przypadku dużych zakupów, a mniejszych możliwości finansowych zawsze możesz skorzystać z rat, które spłacisz w dogodnym przez Ciebie czasie. Przy dużych zakupach sklep oferuje korzystny rabat. Czyż nie jest to wygodna forma zakupów?

Dnia 2020-06-10 15:49:26 Witold Maciejewski napisał:
W tym sklepie wędkarskim udało mi się zakupić bardzo porządną wędkę i wszelkie akcesoria dla mojego przyszłego teścia na prezent urodzinowy.
Ocena: 4

Inne firmy z tego samego województwa

EFEKT - szkoła języków obcych


M. Curie-Skłodowskiej 38, Lublin