Dane firmy

Rolki transportowe | REMITECH RENATA MICHALSKA


REMITECH RENATA MICHALSKA


Książąt Mazowieckich 15, 05-530 Czersk

Tel: 48535388380

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Krótki opis firmy Rolki transportowe | REMITECH RENATA MICHALSKA

Data dodania firmy: 2020-06-30

Wyposażając przedsiębiorstwo produkcyjne, warto zainwestować w systemy transportowe, aby usprawnić pracę i podnieść efektywność procesu produkcji. Z pewnością jednymi z najprostszych, a jednocześnie niezwykle potrzebnych są systemy rolkowe, które najczęściej używane są w przemyśle, w różnego rodzaju przedsiębiorstwach usługowych i w logistyce. Decyzję o tym, jakie rolki transportowe będą potrzebne w konkretnej hali produkcyjnej, podejmuje się na podstawie obciążenia, jakie będą musiały znosić.

Firma ze strony remitech.pl produkuje rolki o sile nacisku od 35 kg do półtorej tony. W zależności od obciążenia mogą one być wykonane:

  • ze stali ocynkowanej,
  • stali nierdzewnej,
  • z tworzywa sztucznego.

Firma z podanej strony od lat zajmuje się produkcją najróżniejszych systemów związanych z automatyzacją produkcji i zawsze dopasowuje zamówione systemy transportowe do potrzeb i oczekiwań klientów. Zajmuje się ona nie tylko projektowaniem i wykonaniem, ale także montażem i konserwacją. Firma ta produkuje ciągi transportu wewnętrznego zgodne z oczekiwaniami zleceniodawcy w atrakcyjnych cenach.

Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Inne firmy z tego samego województwa

Geoscanners Polska - TMT Projekt sp. z o. o.


Al. Solidarności 115, Warszawa

Studio Wiraszka Film i Fotografia


Zagumienna 38, Ciechanów

Greener Pharma Arkadiusz Stachowicz


Grzybowska 87, Warszawa