Dane firmy

Warsztaty dla dzieci Poznań


Psycholog dziecięcy Magdalena Lange-Rachwał


Ratajczaka 35, 61-816 Poznań

Tel: +48 505 043 763

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Krótki opis firmy Warsztaty dla dzieci Poznań

Data dodania firmy: 2017-09-11

Magdalena Lange-Rachwał to profesjonalny psycholog, który oferuje między innymi niezwykle przydatne, zarówno rodzicom, jak i dzieciom – warsztaty dla dzieci na terenie Poznania. Służą one wzmocnieniu kompetencji wychowawczych u rodziców, nawet bardzo małych dzieci. Pomagają rodzicom zrozumieć, że wychowanie dziecka zaczyna się praktycznie od pierwszych chwil życia.

Oferta warsztatów dla dzieci na terenie Poznania, jest skierowana także do wszelkich instytucji, które mają wpływ na wychowanie – szkół, przedszkoli, żłobków. Wszelkie niezbędne informacje znajdziemy na stronie internetowej psycholog-dladziecka.pl.

Jeżeli sądzimy, że powinniśmy popracować nad naszą relacją z dzieckiem, zrobimy ze wszech miar słusznie, zwracając się do doświadczonego specjalisty, jakim jest psycholog Magdalena Lange-Rachwał. Możemy liczyć na pełen profesjonalizm, dobry kontakt oraz szybkie efekty terapii.

Dnia 2019-05-15 13:20:08 uctete napisał:
Dla mnie to jeden z lepszych psychologów w Poznaniu i cieszę się, że trafiłam ze swoją pociechą właśnie do pani Magdaleny. :)
Ocena: 4

Inne firmy z tego samego województwa

NAWROCKI GROUP Sp. z o.o.


Czarnkowska 7, Poznań

Studio Brzoza


Kordeckiego 54, Poznań