Dane firmy

Alkoholik w rodzinie | Prywatny Ośrodek Terapii Uzależnień Oaza s.c.


Prywatny Ośrodek Terapii Uzależnień Oaza s.c.


Ługowiska 1, 87-850 Choceń

Tel: 721 70 70 70

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Krótki opis firmy Alkoholik w rodzinie | Prywatny Ośrodek Terapii Uzależnień Oaza s.c.

Data dodania firmy: 2019-01-11

Nadużywanie alkoholu wiąże się z negatywnym wpływem na zdrowie i życie samego chorego, jak również członków jego rodziny. Alkoholik w rodzinie może wywoływać u bliskich poczucie bezradności, winy i wstydu. Osoby z otoczenia osoby uzależnionej od alkoholu nierzadko doświadczają przemocy psychicznej lub fizycznej z jego strony. Swoje życie koncentrują wokół alkoholika. Ma to negatywny wpływ na ich normalne funkcjonowanie w społeczeństwie. Przynosi cierpienie i poczucie beznadziejności.

Jednak dla takich osób jest jeszcze szansa na szczęście. Podjęcie się leczenia odwykowego przez alkoholika, a także terapia osób współuzależnionych przyniesie ulgę i wytchnienie oraz, co istotne, może uratować relacje w rodzinie.

Klinika uzależnień OAZA od lat podejmuje się pomocy osobom mającym problem z alkoholem. Ich propozycją jest kompleksowe leczenie i psychoterapia, a także pomoc bliskim chorego. Wykwalifikowana kadra specjalistów z największym profesjonalizmem i zaangażowaniem stara się pomóc w walce z nałogiem. Ich pasja, ogromna wiedza i doświadczenie połączone z olbrzymią motywacją i chęcią do zmian kuracjusza, przyniesie zadowalające efekty.

Dnia 2019-06-14 09:27:39 Angelika Jasińska napisał:
U mnie w rodzinie to tata był alkoholikiem ale udało mu się kilka lat temu wyjść z uzależnienia.
Ocena: 3

Inne firmy z tego samego województwa

Klinika dla młodzieży Oaza


Ługowiska 1, Choceń

Iluzjonista Mariusz Czajka


Sobieskiego 43, Toruń

Amer Event


Szymborska 53, Inowrocław