Dane firmy

Cięcie laserem rur i profili


P.H.U. ELKOR


Batorego 4, 05-250 Radzymin

Tel: 572 570 891

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Krótki opis firmy Cięcie laserem rur i profili

Data dodania firmy: 2020-01-31

Jeszcze do niedawna rury można było ciąć wyłącznie palnikiem lub z wykorzystaniem specjalnych maszyn. Taka obróbka zwykle wiązała się jeszcze z dodatkowymi czynnościami, takimi jak ukosowanie, wiercenie czy frezowanie. Operacje te trwały dość długo i niosły za sobą spore koszty. Obecnie cięcie rur i profili wykonuje się laserem, a to znacznie skraca czas przygotowania materiału i obniża koszty.

Przedsiębiorstwo ze strony cieciestali.pl jest właścicielem wielu maszyn sterowanych numerycznie, w tym także lasera Fiber 500 W i zajmuje się cięciem rur i profili o następujących grubościach:

  • stal węglowa do 8 mm,
  • stal nierdzewna do 3 mm,
  • mosiądz do 2 mm,
  • aluminium do 2 mm.

Wykorzystanie lasera daje wiele korzyści takich na przykładach jak możliwość cięcia rur i profili cienkościennych bez deformacji, cięcie elementów o różnych kształtach, idealna powierzchnia cięcia, doskonała jakość krawędzi, oszczędność materiału, duża prędkość cięcia, pełna automatyzacja, idealna powtarzalność detali. Pragnąc skontaktować się z tą firmą i nawiązać współpracę, wystarczy odezwać się do niej poprzez podaną stronę.

Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Inne firmy z tego samego województwa

Geoscanners Polska - TMT Projekt sp. z o. o.


Al. Solidarności 115, Warszawa

Studio Wiraszka Film i Fotografia


Zagumienna 38, Ciechanów

Greener Pharma Arkadiusz Stachowicz


Grzybowska 87, Warszawa