Dane firmy

http://macromedica.pl/kardiolog-warszawa/


Macromedica Centrum Medyczne


Jurija Gagarina 26, 00-754 Warszawa

Tel: 22 841 06 79

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Krótki opis firmy http://macromedica.pl/kardiolog-warszawa/

Data dodania firmy: 2017-09-10

Choroby układu sercowo - naczyniowego dotykają coraz więcej osób, nie tylko po 40 roku życia, ale także młodszych. Jedną z najczęstszych przyczyn zachorowań na serce jest stresujący tryb życia, który cechuje się dużą dynamiką, zmiennością i ciągłą pogonią za wyznaczonymi celami. To wszystko wiąże się z ogromnym stresem i wysiłkiem dla organizmu, co skutkuje poważnymi problemami zdrowotnymi. Osoby z Warszawy poszukujące dobrego kardiologa zapraszamy do  Centrum Medycznego Macromedica świadczącego profesjonalne usługi lekarskie.  

Specjalistyczne konsultacje lekarskie oraz przeprowadzenie szeregu ważnych badań to usługi, które otrzymasz w macromedica.pl - jednej z najlepszych placówek medycznych w Polsce oferujących szereg najwybitniejszych specjalistów z różnorodnych dziedzin. Oprócz dostępności wielu lekarzy placówka ta dysponuje także nowoczesnym sprzętem medycznym. 

Dnia 2018-03-19 11:45:08 rallesi napisał:
Sądzę, że Macromedica Centrum Medyczne w Warszawie dysponuje szeroką ofertą pomocy, której udzielają lekarze z różnych specjalizacji (od dermatologa po urologa). Jeśli potrzebujesz takich konsultacji, to wszystkie masz w jednym miejscu.
Ocena: 3

Inne firmy z tego samego województwa

Geoscanners Polska - TMT Projekt sp. z o. o.


Al. Solidarności 115, Warszawa

Studio Wiraszka Film i Fotografia


Zagumienna 38, Ciechanów

Greener Pharma Arkadiusz Stachowicz


Grzybowska 87, Warszawa