Dane firmy

Jack herer 47 auto


Ł. Słonik Sp. J.


Słoneczna 4, 55-040 Bielany Wrocławskie

Tel: 731829829

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Krótki opis firmy Jack herer 47 auto

Data dodania firmy: 2022-04-11

Legalna sprzedaż nasion konopi to domena sklepu online, który prowadzi działalność na serwisie growseed.pl. Jego obsługa przyjmuje i realizuje zamówienia od klientów z całego kraju, każdorazowo weryfikując, czy są to osoby pełnoletnie. 

Dostawa odbywa się za pośrednictwem sprawdzonych firm kurierskich lub też zakup można odebrać osobiście w jednym z punktów stacjonarnych (adresy lokali są dostępne pod podanym wcześniej linkiem). Realizator wysyła zarówno pojedyncze sztuki ziaren, jak i większe ilości (istnieje możliwość zamówienia nawet 500 egzemplarzy Jack Herer 47 Auto).

Pracownicy odpowiedzialni za wysyłkę dbają, by zawartość paczki dotarła do zamawiającego w ustalonym wcześniej czasie i w nienaruszonym stanie. Aby zapewnić oczekiwaną przez klienta dyskrecję, obsługa pakuje zakup do tekturowego, specjalnie wzmocnionego pudełka, na którym widnieje tylko adres odbiorcy, bez danych sklepu. Informacje o terminie dostawy oraz przebieg transakcji klient może śledzić na personalnym koncie online. 

Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Inne firmy z tego samego województwa

Akademia Języka


Legnicka 62B, Wrocław