Dane firmy

Wciągarka łańcuchowa | Interfork


Interfork


Dąbrowskiego 181, 60-594 Poznań

Tel: 502-918-465

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Krótki opis firmy Wciągarka łańcuchowa | Interfork

Data dodania firmy: 2018-04-11

Profesjonalna wciągarka łańcuchowa dostępna jest pod adresem: interfork.com.pl. Swoją ofertę prezentuje tam firma Interfork, która specjalizuje się w sprzedaży urządzeń dźwignicowych. Są one dedykowane przedsiębiorstwom, zajmującym się transportem oraz wszystkim innym branżom, w których wymagane jest sprawne załadowywanie ciężkich i niejednokrotnie wielkogabarytowych towarów. Urządzenia dźwignicowe najwyższej jakości zapewniają bezpieczeństwo i efektywność pracy.

Warto zainteresować się wspomnianą ofertą, gdyż jest ona godna uwagi i zaufania - wysoka jakość asortymentu, przystępne ceny oraz różnorodność oferty sprawiają, że propozycja firmy Interfork jest popularna i polecana przez dotychczasowych klientów. W ofercie znajdują się zarówno wciągarki, jak i mniejsze akcesoria do nich oraz żurawie. Każdy znajdzie tam idealnie dla siebie produkty.

Dnia 2019-03-29 14:32:52 atroun napisał:
Urządzenia przydatne m.in. w magazynie to domena firmy Interfork. Nam bardzo odpowiadają zaproponowane przez nich rozwiązania, dzięki nim poprawiła się wydajność pracy na hali.
Ocena: 4

Inne firmy z tego samego województwa

NAWROCKI GROUP Sp. z o.o.


Czarnkowska 7, Poznań

Studio Brzoza


Kordeckiego 54, Poznań