Dane firmy

http://www.legionellasafe.pl/pl/legionella


HYDROCHEMIA mgr Łukasz Zyskowski


Giewont 16, 43-316 Bielsko-Biała

Tel: 33 819 28 64

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Krótki opis firmy http://www.legionellasafe.pl/pl/legionella

Data dodania firmy: 2017-09-09

Firma HYDROCHEMIA to grupa osób specjalizujących się w badaniach wody oraz diagnozy potencjalnych zagrożeń. Woda jest bardzo ważna w naszym życiu, jednak jej zbyt niska temperatura przy jednoczesnym występowaniu innych warunków może sprawić, że pojawią się w niej niebezpieczne bakterie. Nikt nie chciałby się z nimi mierzyć, dlatego wybór dobrych rozwiązań w tym zakresie będzie niezwykle ważny. Legionella to jedna z bakterii mniejszych i bardziej dotkliwych.

HYDROCHEMIA oprócz audytu proponuje nowoczesne metody uzdatniania wody, wśród której znajduje się chemiczna czy ultradźwiękowa, choć nie tylko. Szczegóły tej propozycji znajdziesz na stronie www, więc warto się tą opcja zainteresować i przekonać się, że jest to coś, z czego warto korzystać, gdy mamy problemy. Firma HYDROCHEMIA gwarantuje pełen profesjonalizm usług oraz fachowe doradztwo.

Dnia 2018-08-03 15:45:41 ondutrun napisał:
Legionella to bardzo niebezpieczne bakterie, ale na szczęście istnieją firmy, które potrafią z nią skutecznie walczyć - zaproponować swoim klientom odpowiednie działanie. Taką jest według mnie HYDROCHEMIA z Bielsko-Białej.
Ocena: 3

Inne firmy z tego samego województwa

Galter meble biurowe i metalowe s.c.


Legionów 9, Dąbrowa Górnicza

Doma Pak


Bratków 40, Mysłowice

BZUT


Gwarków 19A, Radzionków