Dane firmy

Gabinety specjalistyczne Renata Graduszyńska • Dobry psycholog - Poznań


Gabinety specjalistyczne Renata Graduszyńska


Mateckiego 4, 60-689 Poznań

Tel: 782364366

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Krótki opis firmy Gabinety specjalistyczne Renata Graduszyńska • Dobry psycholog - Poznań

Data dodania firmy: 2019-09-13

Syndrom DDA, czyli problemy, jakich doświadczają dorosłe dzieci alkoholików, mogą w wielu przypadkach zupełnie uniemożliwić normalne życie. Osoby mające takie doświadczenia zwykle nie wierzą w swoje możliwości, nie potrafią nawiązywać zdrowych relacji z ludźmi, a zwłaszcza trudno jest im utrzymać związek, mogą też mieć problemy w pracy i na każdym innym polu. Jeśli nie zasięgną profesjonalnej pomocy, ich życie może zostać zupełnie zdewastowane, a nawet zagrażać może im alkoholizm, czyli to, co tak mocno niszczy ich życie.

W wielu takich przypadkach samodzielne pokonanie demonów z przeszłości, które wciąż wywierają wpływ na życie, nawet jeśli się o tym nie wie, nie jest możliwe, konieczna jest pomoc, jakiej udzielić może tylko dobry psycholog. W Poznaniu terapię DDA oferuje gabinet prezentujący się na stronie renatagraduszynska.pl. Skorzystanie z takiego wsparcia daje szansę na zbudowanie normalnego życia, wolnego od złych wspomnień i zagrożenia alkoholizmem.

Dnia 2019-11-20 09:58:23 Janina Pietrzak napisał:
Właśnie w tym gabinecie specjalistycznym udało mi się spotkać z dobrym psychologiem i odbyć u niego kilka sesji terapeutycznych.
Ocena: 5

Inne firmy z tego samego województwa

NAWROCKI GROUP Sp. z o.o.


Czarnkowska 7, Poznań

Studio Brzoza


Kordeckiego 54, Poznań