Dane firmy

Dobry psychoterapeuta w warszawie na ursusie • http://www.psychiatrapsychoterapeuta.pl/


Gabinety specjalistyczne Psychiatra - Psychoterapeuta - Psycholog


Hennela 10, 02-495 Warszawa Ursus

Tel: 603 611 980

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Krótki opis firmy Dobry psychoterapeuta w warszawie na ursusie • http://www.psychiatrapsychoterapeuta.pl/

Data dodania firmy: 2017-09-09

Ludziom na szeregowych stanowiskach wydaje się, że jak doczekają awansu, np. na dyrektora działu albo założą własną firmę i będą jej prezesem, wówczas będą dużo zarabiać i nie będą mieć problemów. Jednak nieustanny stres i pogoń za karierą może doprowadzić do braku motywacji i wypalenia zawodowego.

Z pomocą takim osobom, które straciły motywację życiową i maja poczucie wewnętrznej pustki, przyjdzie dobry psychoterapeuta, jego gabinet zlokalizowany jest na warszawskim Ursusie. Tam w przyjaznej atmosferze, podczas wstępnych konsultacji, mogą Państwo liczyć na indywidualne podejście do Waszego problemu i dokładną diagnostykę, która pomoże dobrać odpowiedni rodzaj terapii, o czym szczegółowo poczytacie na psychiatrapsychoterapeuta.pl, tam też zapoznacie się z kompleksową ofertą poradni.

Dla wielu pacjentów niezwykle ważna jest nie tylko indywidualna rozmowa z terapeutą, ale też uświadomienie sobie tego, że nie tylko oni zmagają się z chorobą.

Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Inne firmy z tego samego województwa

Akademia Języka


Legnicka 62B, Wrocław