Dane firmy

Producent kontraktowy • EuroPharma Alliance Sp. z o.o.


EuroPharma Alliance Sp. z o.o.


Al. LED 1, 55-020 Rzeplin

Tel: +48 717 129 290

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Krótki opis firmy Producent kontraktowy • EuroPharma Alliance Sp. z o.o.

Data dodania firmy: 2020-08-27

Zapotrzebowanie na suplementy diety sprawiło, że wiele firm farmaceutycznych zleciło produkcję tego typu asortymentu podwykonawcom. Jednym z nich jest producent kontraktowy, przedstawiający swoją ofertę na stronie internetowej pharmaalliance.eu.

Suplementy diety to przyszłościowa branża, niemniej jednak bardzo wymagająca pod wieloma względami. Aby zapewnić najwyższy standard realizacji zlecenia na wykonanie danej partii asortymentu, jego wytwórca musi przede wszystkim spełniać rygorystyczne, zawarte głównie w dedykowanych normach jakościowych, warunki.

Pierwszym z nich jest zaplecze produkcyjne. Dzisiejsi wykonawcy mogą pochwalić się stosowaniem na co dzień nowoczesnych technologii użytkowych, gwarantujących bezpieczną i efektywną produkcję na każdym jej etapie. Pozwala to w pełni odpowiedzieć na zapotrzebowanie, jakie generują zlecający.

Drugim jest zaplecze ludzkie. Pracownicy odpowiedzialni za proces wytwórczy to najczęściej kompetentne i doświadczone osoby, zapewniające wykonawstwo na poziomie kilku do kilkudziesięciu milionów sztuk w ciągu roku, w zależności od rodzaju produktu.

 

Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Inne firmy z tego samego województwa