Dane firmy

Taśma pakowa cena - Ebordi s.c.


Ebordi s.c.


Poznańska 3, 62-023 Gądki

Tel: 666 232 457

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Krótki opis firmy Taśma pakowa cena - Ebordi s.c.

Data dodania firmy: 2017-09-16

Profesjonalne materiały do pakowania, w tym duży wybór różnego rodzaju taśm klejących, folii, opakowań kartonowych i urządzeń ułatwiających pakowanie, to podstawa oferty przedsiębiorstwa EBORDI.

Specjalnością firmy jest produkcja wytrzymałych taśm pakowych, jedno- i dwustronnych, które znajdują szereg zastosowań w logistyce i transporcie, przy maskowaniu i uszczelnianiu, a także przy pracach wykończeniowych, przede wszystkim przy pracach malarskich. Takie produkty jak taśma pakowa, której niska cena zachęca do używania taśmy przy pakowaniu i zabezpieczaniu różnego rodzaju ładunków, to jeden ze sztandarowych produktów firmy EBORDI. Taśmę można wykorzystać do zaklejania kartonów, do zabezpieczania kopert lub paczek o nietypowych rozmiarach i kształtach. W ofercie firmy znajduje się wiele  typów taśm, które mogą znaleźć szereg różnych zastosowań.

Dnia 2019-01-18 16:36:01 Marika Pawłowska napisał:
Taśma pakowa oferowana przez firmę Ebordi bardzo jest wytrzymała i lubię jej używać do pakowania produktów, które wysyłam pocztą bądź kurierem do moich klientów sklepu internetowego.
Ocena: 4

Inne firmy z tego samego województwa

NAWROCKI GROUP Sp. z o.o.


Czarnkowska 7, Poznań

Studio Brzoza


Kordeckiego 54, Poznań