Dane firmy

Torba papierowa z nadrukiem


Doma Pak


Bratków 40, 41-400 Mysłowice

Tel: +48 600-027-402

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Krótki opis firmy Torba papierowa z nadrukiem

Data dodania firmy: 2017-12-18

Pracujesz w branży handlowej i zależy Ci na tym, aby dostarczać swoim klientom nie tylko wysokiej jakości produkt ale również zadbać o jego opakowanie? Wiele sklepów nada wykorzystuje plastikowe torby, które rozkładają się wiele lat, a poza tym nie wyglądają zbyt atrakcyjnie. Na uwagę zasługuje bogata oferta firmy DomaPak! Centrum opakowań oferuje stały dostęp do wysokiej jakości toreb papierowych, które:

- są wielokrotnego użytku,

- wyglądają atrakcyjnie,

- są tanie w zakupie,

- dzięki widocznemu logo firmy przyciągają coraz więcej potencjalnych klientów.

Każda torba papierowa z nadrukiem wykonana w firmie DomaPak to produkt wyjątkowy, ponieważ można go wykorzystać w, praktycznie, każdej sytuacji. Bazując na potrzebach i oczekiwaniach klientów, firma DomaPak stara się spełniać wszelkie marzenia i wyobrażenia klientów, dostarczając najwyższej jakości produkt końcowy. Pod adresem domapak.com znajdziesz szeroki wachlarz gotowych już szat graficznych torebek czy paletę kolorów, jakie możesz wykorzystać w stworzeniu Twojej wymarzonej torby papierowej.

Dnia 2018-07-12 11:29:14 AleksandroTheGreat napisał:
Moja szefowa ma butik z ciuchami i własnie psotanowiła aby mieć torby z naszym logiem, narazie testuejmy czy ma to wpływ na ilość klientów, ale wg mnie to powinno się udać ...
Ocena: 4

Inne firmy z tego samego województwa

HYDROCHEMIA mgr Łukasz Zyskowski


Giewont 16, Bielsko-Biała

Galter meble biurowe i metalowe s.c.


Legionów 9, Dąbrowa Górnicza

BZUT


Gwarków 19A, Radzionków