Dane firmy

Czyszczenie kostki brukowej Zielona Góra


Demar Tomiak


Budowlana 6, 65-386 Zielona Góra

Tel: 601 595 571

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Krótki opis firmy Czyszczenie kostki brukowej Zielona Góra

Data dodania firmy: 2019-09-01

Na stronie internetowej demar-tomiak.com.pl można znaleźć praktyczną ofertę usług. Odnosi się ona między innymi do utrzymania przydomowych powierzchni w idealnym stanie. Firma proponuje efektywne mycie, z użyciem wyspecjalizowanych maszyn, które wyczyszczą nawet trudno dostępne zakamarki oraz szczeliny. Poza tym cały proces przebiegnie szybko i sprawnie.

Klienci, którzy zdecydują się na czyszczenie kostki brukowej w Zielonej Górze, mają zapewnioną gwarancję słusznego wyboru. Skuteczność prowadzonych działań jest możliwa do osiągnięcia na przykład poprzez użycie myjki wysokociśnieniowej PROBST. Cykliczne korzystanie z takich usług sprawi, że kostka dłużej posłuży swojemu właścicielowi, gdyż będzie można utrzymać ją w dobrym stanie. Chodzi więc nie tylko o czystość, ale też trwałość i wytrzymałość konkretnego podłoża.

Dnia 2020-07-29 07:39:53 Jakub Ostrowski napisał:
Po przeprowadzce do nowego domu okazało się, że kostka brukowa na podjeździe jest bardzo zaniedbana i zniszczona, dlatego poprosiłem tą w/w firmę o jej wyczyszczenie i teraz wygląda jakby była położona nowa kilka dni temu.
Ocena: 4

Inne firmy z tego samego województwa

STIER S.C.


Śląska 96, Gorzów Wielkopolski

Kamieniarstwo Katarzyna Ganicz


Sokola 2, Gorzów Wielkopolski

Węgier Glass


Szklarska 39, Żary