Dane firmy

Drzwi wewnętrzne Trójmiasto • Bysewo – Salony Okien


Bysewo – Salony Okien


Trakt św. Wojciecha 57, 80-043 Gdańsk

Tel: (58) 300 14 80

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Krótki opis firmy Drzwi wewnętrzne Trójmiasto • Bysewo – Salony Okien

Data dodania firmy: 2019-08-31

Remontujesz dom, a może właśnie wyposażasz nowy i potrzebujesz stolarki? Zajrzyj więc na stronę salonyokien.pl, gdzie znajdziesz wszystko, czego poszukujesz w najlepszym gatunku i w atrakcyjnych cenach. Przedsiębiorstwo to sprzedaje piękne drzwi wewnętrzne klientom z Trójmiasta i okolic, którym zależy na naturalnych materiałach, takich jak drewno, które dominuje w oferowanych drzwiach. W asortymencie można znaleźć nie tylko drzwi płytowe, ramowe czy systemowe, ale także szklane, składane i wewnętrzne systemy wejściowe.

Oferta sklepu obejmuje produkty takich firm jak Pol-Skone, Dre i Anbo wykonane z takich materiałów, jakie zażyczy sobie klient. Mogą one być wykończone płytą MDF, HDF, laminatem i farbami akrylowymi w dowolnym kolorze z palety RAL pasującym do aranżacji wnętrz.

Polecane produkty dostępne są w wersji przylgowej i bezprzylgowej wyposażone w zależności od wersji w klasyczne lub magnetyczne zamki i zawiasy do ościeżnicy, lub kryte. W katalogu można znaleźć dziesiątki propozycji, wśród których klienci znajdą odpowiednie drzwi do każdego pomieszczenia.

Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Inne firmy z tego samego województwa

Kancelaria Adwokacka Tomasz Janik


Starowiejska 58, Gdynia

DOWAN Sp. z o.o.


Al. Grunwaldzka 220, Gdańsk

DetoksVIP


Wały Piastowskie 1, Gdańsk