Dane firmy

Firmy bhp poznań - BHP-KOMPLEX


BHP-KOMPLEX


Malinowa 22, 62-052 Komorniki

Tel: 509321769

Oceń firmę (4 z 1 głosów)Krótki opis firmy Firmy bhp poznań - BHP-KOMPLEX

Data dodania firmy: 2017-10-09

Obowiązkiem każdego pracodawcy jest przeprowadzanie okresowych szkoleń BHP dla swoich pracowników, aby względy bezpieczeństwa zawsze były najważniejsze i stały na najwyższym poziomie. Tylko wtedy będzie się mieć gwarancję, że wszystko ma się pod kontrolą i można mieć pewność, że każdy pracownik będzie wiedział, w jaki sposób postępować w razie zagrożenia. 

Jeśli interesują Cię firmy BHP w Poznaniu, to masz ich do wyboru całkiem sporo. A każda z nich w profesjonalny sposób zajmie się przeszkoleniem Twoich pracowników, aby nie tylko kwestie formalne były załatwione, ale praktyczne przeszkolenie rzeczywiście miało miejsce. 

Jeśli chcesz się dowiedzieć czegoś więcej o szkoleniach, to wejdź na stronę oferta.bhp-poznan-szkolenia.pl i tam zapoznaj się ze wszystkimi informacjami, które przygotowała dla Ciebie firma zajmującą się szkoleniami BHP w profesjonalny sposób. 

Dnia 2018-10-03 10:18:35 equctamam napisał:
Oferta szkoleń z zakresu BHP, z której mieliśmy okazje korzystać, to charakteryzuje się profesjonalnym i kompleksowym podejściem. Cenię sobie też wysoki poziom merytoryczny nauczania.
Ocena: 4

Inne firmy z tego samego województwa

NAWROCKI GROUP Sp. z o.o.


Czarnkowska 7, Poznań

Studio Brzoza


Kordeckiego 54, Poznań