Dane firmy

Obniżenie wpłat na pfron


Ayming Polska Sp. z o.o.


Al. Jerozolimskie 63, 00--69 Warszawa

Tel: +48 22 330 60 00

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Krótki opis firmy Obniżenie wpłat na pfron

Data dodania firmy: 2019-03-05

Obowiązujące przepisy są skonstruowane w taki sposób, że każde przedsiębiorstwo zatrudniające minimum 25 osób na etacie musi mieć w tym gronie przynajmniej 6% osób niepełnosprawnych. Jeśli tego nie robi, ma obowiązek odprowadzania co miesiąc składek na PFRON, czyli Państwowy Fundusz Rehabilitacyjny Osób Niepełnosprawnych.

Nie jest tajemnicą, że pracodawcy szukają sposobów na obniżenie wpłat na PFRON. Doradztwem w tym zakresie zajmuje się firma consultingowa ayming.pl. Profesjonaliści tworzący zespół Ayming Polska mogą wskazać, z jakich odpisów korzystać, jak zoptymalizować koszty, jak zacieśnić współpracę między działem zakupowym i księgowym czy wreszcie jak pozyskać dotacje na zatrudnienie osób niepełnosprawnych, co pozwala spełnić ustawowe wymogi.

W gąszczu przepisów niejeden przedsiębiorca widzi źródło problemów finansowych. To prawda, można się w nich pogubić. Ale od czego są eksperckie firmy doradcze? Warto korzystać z ich doświadczenia i znajomości obowiązującego prawa, a także metod optymalizacji wszelkich kosztów.

Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Inne firmy z tego samego województwa

Geoscanners Polska - TMT Projekt sp. z o. o.


Al. Solidarności 115, Warszawa

Studio Wiraszka Film i Fotografia


Zagumienna 38, Ciechanów

Greener Pharma Arkadiusz Stachowicz


Grzybowska 87, Warszawa