Dane firmy

Wentylacja w Warszawie - AWENT


AWENT Slawomir Antosik


W.Czumy 14, 01-355 Warszawa

Tel: 792 351 333

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Krótki opis firmy Wentylacja w Warszawie - AWENT

Data dodania firmy: 2018-11-19

Wentylacja to bardzo ważny element każdego budynku. Wpływa nie tylko na komfort mieszkańców, ale także związana jest z kwestiami zdrowotnymi. Szukając firmy, która zajmie się przygotowaniem odpowiedniego projektu wentylacji warto zapoznać się z ofertą AWENT.

Pracownicy tej firmy dokładnie przyjrzą się warunkom budynku i podpowiedzą najlepsze, najbardziej wydajne rozwiązania. Obieg powietrza musi być płynny i sprawnie usuwać wszelkie zanieczyszczenia. Nowoczesna wentylacja w Warszawie kontroluje jakość powietrza i pozwala na usuwanie alergenów. Skutkuje to lepszym oddychaniem i efektywniejszym wypełnianiem obowiązków między innymi w siedzibach firm. Chcesz dowiedzieć się więcej? Zajrzyj na stronę internetową pod adresem awentwentylacja.com. Umieszczono tam także informacje na temat ogrzewania nadmuchowego i klimatyzacji.

Dnia 2019-04-29 10:03:57 rusonedi napisał:
W Warszawie trudno znaleźć lepszych specjalistów od wentylacji niż w Awent. Znakomicie znają się na swoim rzemiośle - u nas w budynku sprawdzają się zaproponowane przez nich rozwiązania.
Ocena: 4

Inne firmy z tego samego województwa

Geoscanners Polska - TMT Projekt sp. z o. o.


Al. Solidarności 115, Warszawa

Studio Wiraszka Film i Fotografia


Zagumienna 38, Ciechanów

Greener Pharma Arkadiusz Stachowicz


Grzybowska 87, Warszawa