Dane firmy

AGNUS Terapia - Detoks alkoholowy cena


Detoks Alkoholowy


Spławie 48, 61--31 Poznań

Tel: 533 221 555

Oceń firmę (3.2 z 5 głosów)Krótki opis firmy AGNUS Terapia - Detoks alkoholowy cena

Data dodania firmy: 2017-10-01

Problem z alkoholem jest trudny do pokonania, szczególnie w pojedynkę. Jeśli nadużywanie alkoholu stało się Twoim poważnym problemem, koniecznie musisz udać się do specjalistów, którzy pomogą Ci w walce z nim. Dzięki odpowiedniemu podejściu i z wykorzystaniem odpowiedniej terapii odstawienie alkoholu będzie o wiele prostsze. To problem, z którym łatwiej poradzić sobie z pomocą specjalistów. Dlatego zgłoś się do ośrodka leczenia uzależnień AGNUS jak najszybciej. Odwiedź ich stronę internetową, którą znajdziesz pod tym adresem: detoksalkoholowy.pl i sprawdź ich ceny detoksu alkoholowego. Zgłoś się do nich jak najszybciej i zacznij walczyć z uzależnieniem pod okiem specjalistów, w odpowiednich warunkach, przygotowanych specjalnie dla Ciebie.
W przypadku uzależnienia alkoholowego czas odgrywa kluczową rolę. Im szybciej zgłosisz się po pomoc, tym większe prawdopodobieństwo sukcesu. Dlatego nie zwlekaj i zadzwoń do nich już teraz.

Dnia 2018-07-12 11:29:14 Anonimizator napisał:
Przeprowadzona terapia związana z detoksem i uzależnieniem od alkoholu w AGNUS Terapia, zakończyła się sukcesem. Wykwalifikowani specjaliści poradzili sobie z moim uzależnieniem.
Ocena: 4

Inne firmy z tego samego województwa

NAWROCKI GROUP Sp. z o.o.


Czarnkowska 7, Poznań

Studio Brzoza


Kordeckiego 54, Poznań