Dane firmy

Bibułki


VAPORSHOP.PL


Kościelna 5, 44-200 Rybnik

Tel: 793-936-707

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Krótki opis firmy Bibułki

Data dodania firmy: 2019-07-11

Papierosy skręcane są ciekawą alternatywą dla papierosów tradycyjnych, które nabyć można w kioskach, w sklepach oraz supermarketach. Takie rozwiązanie jest o wiele bardziej ekonomiczne, dzięki czemu dana osoba jest w stanie zaoszczędzić niemałe sumy pieniędzy. Do skręcania tytoniu całkowicie niezbędne są bibułki, nazywane także bletkami.  W dzisiejszych czasach dostać je można w najróżniejszych rodzajach, dzięki czemu jest w czym wybierać. Bibułki to niewielkie kawałki papieru lub liście, które wykonywane są z miazgi drzewnej lub słomy ryżowej. Każda z nich została zakończona niewielkim paskiem roślinnego kleju, gwarantującym trwałe rolowanie.

Właściwie wykonana bibułka daje możliwość bezproblemowego skręcania papierosów przy pomocy maszynki lub samodzielnie. Do najpopularniejszych bibułek zalicza się:

  • regularne,
  • smakowe,
  •  konopne,
  • ryżowe.

Ciekawą opcją są też bibułki papierowe, produkowane z wysokiej jakości surowca. Są one neutralne w smaku i całkowicie naturalne. Tego typu produkty nabyć można po wejściu na stronę internetowego sklepu Vapor Shop.

Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Inne firmy z tego samego województwa

DetailingTeam Sosnowiec


Struga 1, Sosnowiec

Tomasz Wojtalik - Kancelaria adwokacka


Pl. Warszawski 5, Zabrze

HYDROCHEMIA mgr Łukasz Zyskowski


Giewont 16, Bielsko-Biała