Dane firmy

Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe "Kamo" Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością | Ogrzewanie kompleksowe kościołów


Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe "Kamo" Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością


Chośnica 1, 77-124 Chośnica

Tel: 604 419 278

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Krótki opis firmy Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe "Kamo" Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością | Ogrzewanie kompleksowe kościołów

Data dodania firmy: 2019-03-10

Dostępne na stronie Kamo ogrzewanie kompleksowe kościołów odnajdzie się nie tylko w niewielkich świątyniach, ale również tych nieco większych. Tego typu inwestycje mogą być przeprowadzone na wielu etapach, sukcesywnie zwiększając liczbę ogrzewanych ławek znajdujących się we wnętrzu kościoła. Przed zakupem wybranego systemu, należy dokładnie zastanowić się, czy będzie on spełniał wszystkie nasze wymagania, ponieważ jest to inwestycja na wiele lat. W przypadku pytań warto kontaktować się ze specjalistami, którzy chętnie odpowiedzą na wszelkie pytania, rozwiewając ewentualne wątpliwości.

Firma ta oferuje między innymi specjalne, grzewcze maty, które zostały połączone kablem z transformatorem bezpieczeństwa, a następnie umieszczone bezpośrednio pod siedziskiem. Mata wyposażona została w specjalny pokrowiec, posiadający zamek błyskawiczny, który w razie takiej potrzeby można bez problemu zdjąć, wyprać, a następnie ponownie założyć. Wszystko to sprawia, że rozwiązanie to jest nie tylko praktycznie, ale też estetyczne.

Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Inne firmy z tego samego województwa

Apteka GEMINI


Trzy Lipy 3, Gdańsk

Kancelaria Adwokacka Tomasz Janik


Starowiejska 58, Gdynia

P.P.H. KEMER Lech Modrzyński


Plażowa 15, Straszyn