Dane firmy

https://www.zbadamywode.pl/kategoria-produktu/zakres-badan-optymalny/


HYDROCHEMIA mgr Łukasz Zyskowski


Giewont 16, 43-316 Bielsko-Biała

Tel: 33 819 28 64

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Krótki opis firmy https://www.zbadamywode.pl/kategoria-produktu/zakres-badan-optymalny/

Data dodania firmy: 2017-09-11

Zamów profesjonalne badanie wody w swojej studni już teraz i dowiedz się czy to, co pijesz każdego dnia na pewno jest dla  Ciebie zdrowe.

Masz studnię, z której pobierasz wodę do picia, ale dawno nie sprawdzałeś ,czy aby na pewno powinieneś to robić? Chcesz dbać o zdrowie swoje i swojej rodziny dlatego chcesz dowiedzieć się, czy woda, którą codziennie pijecie jest odpowiednia do spożywania przez ludzi? W takim razie przeprowadź jak najszybciej profesjonalne badanie wody z firmą Zbadamywodę! 

Zajrzyj na stronę zbadamywode.pl i wybierz najbardziej interesującą Cię opcję. Możesz wybrać fizyczno chemiczne badanie wody i ścieków, badanie mikrobiologiczne lub padanie pełne. Możesz wybierać między wersjami podstawowymi lub poszerzonymi o dodatkowe wskaźniki. Wszystko zależy od tego, jakie informacje na temat wody w swojej studni chcesz uzyskać. 

Sprawdź ich ofertę i skontaktuj się z nimi jak najszybciej. Na pewno udzielą Ci konkretnych odpowiedzi na nurtujące Cię pytania, na temat wody w Twojej studni. 

Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Inne firmy z tego samego województwa

DetailingTeam Sosnowiec


Struga 1, Sosnowiec

Tomasz Wojtalik - Kancelaria adwokacka


Pl. Warszawski 5, Zabrze

HYDROCHEMIA mgr Łukasz Zyskowski


Giewont 16, Bielsko-Biała