Dane firmy

Pokaz laserowy Poznań • Damy Ognia


Damy Ognia


Bułgarska 17, 60-320 Poznań

Tel:

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Krótki opis firmy Pokaz laserowy Poznań • Damy Ognia

Data dodania firmy: 2019-06-10

Zapewne nie raz widziałeś pokaz sztucznych ogni. Zachwycałeś się wówczas tym, z jaką prędkością światło wzbija się w powietrze, rozbłyskując niepowtarzalną ekspresją kolorów. Teraz możesz przeżyć to jeszcze raz, uczestnicząc w międzynarodowym pokazie pirotechnicznym!

Damyognia.pl organizuje w Poznaniu pokaz laserowy i sztucznych ogni dostarczając widzom niepowtarzalnych wrażeń i emocji z wykorzystaniem kolorowych wiązek światła. Podniebny teatr zachwyci zarówno dzieci, jak i dorosłych. Impreza odbywa się późnym wieczorem, a specjalnie utworzona w tym celu strefa widza sprawi, że poczujesz z tego miejsca niesamowitą, niszczycielską potęgę żywiołu, jakim jest ogień. Ponadto, widowisko zostanie uświetnione obecnością najlepszych światowych pirotechników, którzy zadbają o to, żeby zrobiło odpowiednie wrażenie na zgromadzonych.

Jeśli jeszcze nigdy nie brałeś udziału w podobnym show, zabierz ze sobą przyjaciół i wspólnie z nimi weź udział w przygodzie, którą zapamiętasz do końca życia. Przy dźwiękach dobrej muzyki przeżyjesz duchowe uniesienie, przenosząc się do świata magii i fantasy. 

Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Inne firmy z tego samego województwa

Proctogin


Śmigielska 13, Poznań

NAWROCKI GROUP Sp. z o.o.


Czarnkowska 7, Poznań