Dane firmy

http://carrierwise.com/pl/shops/83-motoryzacja - sprowadzanie motocykli ze Stanów Zjednoczonych Ameryki


CarrierWise


2218 Goebbert Rd. Unit 388, 60-005 Arlington Heights

Tel: +1 773 732 8238

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Krótki opis firmy http://carrierwise.com/pl/shops/83-motoryzacja - sprowadzanie motocykli ze Stanów Zjednoczonych Ameryki

Data dodania firmy: 2018-04-30

Fani motoryzacji potrafią zrobić wiele, aby ich wymarzone pojazdy dotarły na miejsce i stały się ich własnością. Sprawa się komplikuje, jeśli daną maszynę trzeba sprowadzić z zagranicy, na przykład ze Stanów Zjednoczonych. Potrzeby tego typu są jednak zgłaszane coraz częściej, a co za tym idzie niezbędna jest firma, która w tej materii potrafi zaoferować naprawdę wiele. Jedną z nich jest CarrierWise – doświadczony pośrednik w imporcie docelowym zza oceanu.

Coraz częściej na polskich drogach można spotkać znakomite motocykle z USA. Wiele z nich trafiło do nas dzięki pomocy polecanej firmy. Dysponuje ona doskonałym zapleczem, jakie pozwala na realizowanie szeregu zleceń ze strony klientów. Można sprowadzać z nią nie tylko jednoślady, ale również auta osobowe amerykańskich marek i tam wyprodukowane. Zakres jest szerszy i obejmuje wiele innych produktów z różnych branż.

Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Inne firmy z tego samego województwa

Corby Private Medical Centre


Pytchley Court 8 , Corby

I-Puzzle.pl


Příkop 838, Brno

MyTrans


Frydenlund 26A, Lierstranda